Букмекерска контора 1xBet

Всесвітньо відома компанія 1xBet - це масштабний проект, що об'єднує сотні тисяч азартних гравців з усього світу.

Його офіційний сайт дозволяє не тільки робити ставки на спорт, а й заробляти на специфічних TV-іграх. Компанія орієнтована не тільки на збільшення припливу новачків, а й мотивацію вже активних користувачів. Між ними регулярно проводяться конкурси та розіграші, що дозволяють економити та заробляти додаткові профіти.

Варіативність ставок на 1xBet

букмекерская контора 1xbet

Крім класичних типів парі на спортивні події, 1xBet дає можливість зробити ставки на: точний рахунок, окремі тенденції гри, на більше / менше та інше. Варіативність широка як на рівні матчів топових чемпіонатів або збірних, так і в подіях менш відомих турнірів або клубів. Бети полягають одинарні, експресами, системами та ланцюжками.

Букмекер добре опрацював функціонал «Матчі дня». На такі події можна поставити з підвищеними лімітами та коефіцієнтами вище середніх, чого не зустрінеш у конкурентів.

Лінія

1xbet букмекерская контора зеркало

Щодоби лінія БК 1xBet пропонує понад 1000 різних подій в популярних і нішевих видах спорту. Крім стандартних дисциплін (футбол, баскетбол, теніс, хокей, бокс та ін.), завжди можна знайти варіанти для ставок на гольф, американський футбол, настільний теніс і навіть австралійський футбол. Активно розвивається лінія кіберспорту, в яку включені найбільш актуальні дисципліни: CS: GO, StarCraft, DOTA 2, Valorant, Fortnight і Overwatch.

Ставки на Live

Live-ставки на 1xBet доступні в режимі 24/7. Середній показник кількості парі на кожну подію в Live-лінії завжди не нижче 30, розпис результатів поступається аналогічному в прематчі. Але як і раніше можна ставити навіть на такі параметри, як: кутові, жовті картки, штрафні та інше.

Введення і виведення зароблених коштів

1 x бет букмекерская контора

Поповнення особистого рахунку на сайті 1xBet можливо, як через пункти прийому ставок і термінали, так і за допомогою онлайн-платежів. Використовувати можна як банківські картки, так і більшість популярних платіжних систем (WebMoney, QIWI та т.д.).

Виводити заробіток можна через будь-яку систему, яка раніше використовувалася для поповнення конкретного рахунку користувача на 1xBet. Повний перелік доступних методів можна вивчити в розділі "Платежі".

Служба підтримки

Служба підтримки компанії працює в режимі 24/7. Офіційні номери телефонів вказані та регулярно оновлюються на сайті. Поставити питання можна і через спеціальний чат-віджет. Більш того, для зв'язку є також і e-mail, який підійде тим, хто звик до інтернет-спілкування через поштове листування.